NJOFTIME

Sesion informues për certifikim të gjuhës angelze

Këtu mund ta gjeni njoftimin për sesionin informues për certifikim të gjuhës angelze.  

Lexo më shumë
Dekani Sadiku Priti Në Takim Ekspertët Holandez Të Angazhuar Në Projektin “Eco Dary”

Dekani Sadiku priti në takim ekspertët holandez të angazhuar në projektin “Eco Dary”

Dekani i Fakultetit të Teknologjisë Ushqimore, prof. asoc. dr. Milaim Sadiku, priti në takim pune ekspertët holandez të cilët udhëheqin projektin “Eco Dary”. I pranishëm ishte edhe pronari i qumështores, “Bylmeti” dhe koordinatori i projektit.
Lexo më shumë

Programi i SHBA-së Fulbright Foreign Student Program 2019-2020 Academic Year për studime master

Please be informed that the application season for the Fulbright Foreign Student Program 2019-2020 Academic Year Is Now Open. Young professionals and university graduates are encouraged to apply for the prestigious Fulbright Foreign Student Program, which provides funding…

Lexo më shumë
21

Staf Akademik

8

Staf Administrativ

Galeria